Ontdek meer over jezelf met de persoonlijkheidstest van 16Personalities

Ontdek meer over jezelf met de persoonlijkheidstest van 16Personalities

Wanneer je op zoek gaat naar een nieuwe baan is het een goed idee om jezelf anders te kunnen omschrijven dan ’een commerciële duizendpoot’ of ‘verbinder’.  

Wij zijn in ieder geval helemaal klaar met de standaard vacaturetekst-clichés als ‘proactief’, ‘carrièretijger’ of ‘hands-on mentaliteit’. Wij vinden het veel leuker om te zien hoe iemand echt is! En of jij voor ons ‘uit het juiste hout bent gesneden’!

Een manier om hier achter te komen is door een persoonlijkheidstest. Het gebruik van persoonlijkheidstesten is zeker niet onbekend in het bedrijfsleven. En één van de bekendste hiervan is de 16Personalities test. Het fijne aan deze test is dat het door een uitgebreide uitleg een dieper inzicht geeft in hoe iemand te werk gaat. En het is helemaal gratis (ook mooi meegenomen)!

Bekijk onze Whitepaper voor meer informatie en het maken van de 16Personalities test. 

Alles accepteren